امام صادق(ع) : هیچ معجزه‌اى از معجزات انبیاء نیست مگر اینکه خداوند آن را به دست حضرت قائم(عج) براى اتمام حجت بر دشمنان ظاهر خواهد کرد
آخرین اخبار
صفحه اصلي > كميته علمي 
اخبار > عضو هیات علمی واحد همدان پرکارترین محقق ایرانی در حوزه علم اطلاعات شناخته شد
 


635658126331761463.jpg
عضو هیات علمی واحد همدان پرکارترین محقق ایرانی در حوزه علم اطلاعات شناخته شد
علیرضا اسفندیاری‌مقدم، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان بر اساس اعلام پایگاه وب آو ساینس در سال ۲۰۱۵ میلادی با هفت مدرک علمی پرکارترین محقق در حوزه علم اطلاعات در کشور انتخاب شد.

بر اساس گزارش دفتر علم‌سنجی مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی، تعداد مدارک علمی ایران در حوزه علم اطلاعات در سال ۲٬۰۱۵ میلادی، ۳۸ مدرک بوده است و مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی با انتشار هفت مدرک علمی بیشترین مدرک را در این حوزه منتشر کرده است. ایرانداک و دانشگاه شیراز به ترتیب با انتشار شش و پنج مدرک، رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص داده‌اند.

اسفندیاری‌مقدم دارای مدرک دکتری علوم کتابداری و اطلاع‌رسانی از واحد علوم و تحقیقات، معاون پژوهش و فناوری، و عضو هیأت علمی گروه علم اطلاعات و دانش­‌شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان و مشاور علم‌سنجی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی است.

در کارنامه علمی و پژوهشی او ارائه بیش از 100 مقاله ‌ISI، بیش از 20 مقاله نمایه‌شده در ISC، اجرای 5 طرح پژوهشی، ترجمه بیش از ۱۰ مقاله علمی، تألیف شش کتاب، بیش از ۲۰ سخنرانی در سطح ملی و بین‌المللی، عضویت در هیأت تحریریه مجله بین‌المللی Library Philosophy and Practice (دانشگاه نبراسکا)، عضویت هیأت تحریریه مجله بین‌المللی Infopreneurship Journal، داوری ۱۴ مجله علمی–پژوهشی ملی و بین‌المللی و تدریس در بیش از ۶۰ کارگاه آموزشی در دانشگاه‌های مختلف کشور مشاهده می‌شود.

او هم‌چنین عنوان پژوهشگر رتبه یک حوزه علوم انسانی را در اولین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی کسب کرده است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج